Zapraszamy was do wzięcia udziału w Wizard Time i będziecie mieli ku temu kilka różnych możliwości. Będziecie mogli przyjechać jako zwykły uczestnik, albo kupić wejściówkę gracza i bawić się na konwencie jednocześnie mogąc brać udział w grze konwentowej i stać się uczniem Magicznych Zakładów Czarodziejstwa .

Jako gracz będziesz musiał trafić do jednego z 3 domów – każdy dom to nacisk na inną umiejętność i inne punkty za udział w zajęciach.

Przydział możesz dostać do Wiedzy, Mocy lub Alchemii. Dodatkowo na akredytacji przy przydziale, możesz wylosować jeszcze 4 opcję, wtedy wybierzesz sam gdzie chcesz pójść.

Jako uczeń dostaniesz plan lekcji i będziesz mógł uczestniczyć w różnych zajęciach/punktach programu lub wagarować (za to nie ma punktów!), pod koniec konwentu podliczymy punkty i zwycięski dom dostanie dyplomy ukończenia szkoły z wyróżnieniem. Punkty można zdobywać też za aktywność na określonych zajęciach/punktach programu.

Oczywiście w czasie konwentu będzie masa różnych zajęć około magicznych w których możesz brać udział!

Gracz dodatkowo dostaje dostęp do sleepa dla graczy i różdżkę potrzebną do nauki w szkole i przypinkę przynależności do domu.

Jakie zajęcia będą się odbywać? Numerologia, historia magii, transmutacja, obrona przed czarną magią, odbędą się też egzaminy w zależności od umiejętności to będą SUMy* lub OWUTEMy*. Powodzenia!

*Nazwy ulegną zmianie na bardziej swojskie 😀